عکسهایی از ارواح کودکان در ساختمان ۳۰۰ ساله

به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از میرور؛ گروهی از محققان مسائل ماوراءالطبیعه با حضور در عمارت خالی از سکنه «پن وای لان»، تصاویری از ارواح سرگردان کودکان را در این عمارت قدیمی ثبت کرده‌اند.

امارت خالی از سکنه «پن وای لان» در محدوده روآبون واقع در شمال ولز است و قدمت آن به سال 1690 میلادی بازمی‌گردد.

دنیل ماس -کارشناس امور ماوراءالطبیعه- و گروه تحقیقاتش به مدت دو سال این عمارت را از زوایای مختلف مورد بررسی قراردادند و درنهایت موفق به اثبات حضور اشباح در این عمارت شده‌اند.

محققان با حضور در فضای داخلی عمارت، شاهد اتاق‌های خالی و تاریک بودند. این در حالی بود که حضور سایه‌های عجیب کاملاً حس می‌شد و صداهای وهم‌آور گریه کودکان برای تمامی اعضای گروه قابل‌شنیدن بود. پس از مدت‌ها انتظار آن‌ها درنهایت موفق به ثبت دو تصویر واقعی از ارواح این عمارت شدند.

در دو تصویری که از این فضای بیرونی این عمارت با دوربین‌های مخصوص شب به ثبت رسیده است، تصاویر دو کودک در دوطبقه مجزا به چشم می‌خورد. دریکی از تصاویر پسربچه‌ای از پشت پنجره طبقه دوم به بیرون خیره شده است و در تصویر دیگر دختربچه‌ای با موهای بلند پشت پنجره طبقه اول ایستاده است.

ثبت تصاویر ارواح کودکان در یک عمارت 300 ساله +تصاویر

ثبت تصاویر ارواح کودکان در یک عمارت 300 ساله +تصاویر

در حال حاضر محققان دلیلی برای حضور ارواح کودکان در این عمارت پیدا نکرده‌اند؛ ولی بدون شک حضور اشباح با افسانه یا واقعیتی خفته در بطن این عمارت رابطه مستقیم دارد.